Informace k akci "Kamarádi"

Březen 28, 2020

KAMARÁDI

Vážení rodiče, milé děti,

o co jde? Některým dětem může být smutno po kamarádech, po zaměstnancích MŠ. Není nic jednoduššího, než nechat na dětech, ať projeví svou fantazii, kreativitu a něco pro svého kamaráda vytvoří, vyrobí, nakreslí, prostě cokoliv.

  • Váš úkol spočívá ve výstižném vyfocení, v zajištění identifikace autora a popisku, komu je dílo mířeno.
  • Obrázek posílejte elektronicky na m.kocur@msberuska.cz v jpg, případně v png. Velikost obrázku nemusí být nějak velká, určitě stačí do 1MG.
  • Obrázky se budeme snažit zveřejňovat do 24 hodin. Fotografie najdete v galeriích  KAMARÁDI, KAMARÁDI II., postupně dle data zaslání.
  • Jak tušíte, nemusí tvořit pouze děti. Rádi vyvěsíme i vaše dílo 🙂

Základ je v tom, nechat děti tvořit. Jak víme, mnohdy nás mohou překvapit 🙂 V podstatě to může být cokoliv, bez hranic … Jen se to musí vejít do fotografie 🙂 Vaše dítě může tvořit do aleluja, ať už stále pro stejnou osobu nebo postupně pro všechny děti v MŠ :), prostě, jak bude chtít …

Nezapomínejte, že akce „KAMARÁDI“ má přinášet radost nejen těm, na které si někdo vzpomene, ale i těm, co potěšení připravují, vč. rodičů 🙂

Těšíme se na spolupráci, Beruška 🙂