Zákaz přítomnosti dětí v MŠ

Únor 27, 2021

Aktuálně hledejte nové informace ZDE.

Ze den 1. 4. 2021

Otevření provozu – máme spíše útržkovité informace, nicméně MŠMT potvrdilo návrat předškolních dětí (tzn. těch dětí, které měly 5 let do konce srpna 2020) od 12. 4. 2021 bez nutnosti roušek s ranním testováním (po a čt) s pomocí Vaší spolupráce. Doba (od – do) předškolního vzdělávání se ještě řeší … ve třídě s max. počtem 15 dětí.

Jakmile budeme vědět více, zveřejníme. Vše může být nakonec jinak … Děkujeme za spolupráci.

Ze dne 1. 3. 2021

Vážení rodiče,

vláda přijala nové usnesení o přijetí krizového opatření, ve kterém se mj. píše o uzavření MŠ a to od 1. 3. 2021 s předpokládanou dobou trvání třech týdnů.

Kompletní informace přináší web MŠMT, vč. ošetřovného (podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení).

Jakmile budeme mít další podstatné informace, najdete je na webu nebo ve svých mailech.

Distanční vzdělávání pro předškolní děti realizujeme již od října 2020, zde se nic nemění, informace zašleme mailem, více zde:

Jen dobré přeje kolektiv MŠ Beruška F-M.