Načítám Akce

Akce Views Navigation

Akce Search

Leden 2022

Online schůzka k zápisům do ZŠ

27 ledna, 17:00 - 18:00

... více ZDE.

Únor 2022

KARNEVAL

17 února, 9:00 - 11:30
Jednotlivé třídy školky
Zdarma

Ve čtvrtek 17. 2. si s dětmi společně v tělocvičně užijeme karneval pod názvem "Z pohádky do pohádky". Děti zhlédnou představení klauna Martina, budou plnit veselé úkoly a prožijí dopoledne jako v pohádce. Máme pro Vás připraveno nejedno překvapení a malou pozornost v hodnotě 70,- Kč hrazenou z Klubu rodičů. Těšíme se :)

Březen 2022

Basketbal

23 března, 9:00 - 11:00
Zdarma

Ve středu jdeme s dětmi opět na sportovní dopoledne do basketbalové haly. Dejte dětem batůžek a boty vhodné do tělocvičny ( bílá podrážka). Pití budou mít ze školky, dostanou láhev, kterou si ponesou s sebou.

Květen 2022

Basketbal