Načítám Akce

1 února, 9:15 - 11:30
Basketbalová hala u 5.ZŠ F-M
Zdarma

Ve středu půjdeme s dětmi do Basketpointu-basketbalové haly. Pro děti zde budou nachystané sportovní  aktivity a zábavné činnosti. Dejte dětem batůžky a boty vhodné k těmto aktivitám (bílá podrážka). Pití si berou ze školky( lahve s vodou). Bližší informace na třídě u paní učitelek.

Beseda s policistkou

9 února, 9:00 - 10:30

Pro předškolní děti je dnes příležitost osvěžit a upevnit si pravidla týkající se bezpečnosti a správného chování v různých situacích..

Karneval

17 února, 9:00 - 11:00

Hola, hola, Sluníčko Vás volá, račte smělé dál, bude karneval...Kostýmy dle libosti, užijem si radosti, občerstvení připravíme, společně se pobavíme. Ví to každá holka, kluk, že přijde i Martinfuk. Tanec, hry a zábava, bude prima nálada. (Karneval proběhne v dopoledních hodinách v tělocvičně bez účasti rodičů. Dárek pro děti je hrazen z klubu rodičů.)

Předškoláci v ZŠ

24 února, 9:00 - 10:30
5.ZŠ Frýdek-Místek, Nádražní 1097
Frýdek-Místek, 73801 Česká republika