Načítám Akce

1 února, 9:00 - 12:00
MŠ Beruška
90Kč

Ve středu nás ve školce navštíví sférické kino s promítáním příběhu s ekologickou tématikou ,,Podmořský svět".

Basket

14 února, 10:00 - 11:00
Zdarma

Návštěva basketbalové haly, děti čeká dopoledne plné pohybu. Děti ať si vezmou batůžek (na lahev s vodou, kterou mají v MŠ) a tenisky s bílou podrážkou.

Návštěva 5. ZŠ

16 února, 8:20 - 11:00

Ve čtvrtek navštíví naši předškoláci 5. ZŠ, kde se zúčastní ukázkové hodiny v 1. třídě. Odchod od MŠ již v 8:20 !

Karneval

23 února, 9:00 - 12:00
MŠ Beruška

A je to tady! Čeká nás opět karneval plný zábavy! Těšit se můžeme na tanec v maskách, občerstvení a v neposlední řadě také vystoupení kouzelníka. Karneval proběhne na třídách.

Březen 2023

Screening sluchu

15 března, 8:00 - 12:00

Vážení rodiče, ve středu proběhne v MŠ bez účasti rodičů depistáž sluchových vad. Rodiče předem podepíší informovaný souhlas s účasti dítěte, který obdrží na své třídě. Více informací o prospěchu celé akce pro vaše dítě najdete níže. Děkujeme za spolupráci 🙂